Дезинфікуючий килимок – невід'ємна частина будинку чи приміщення, якщо хочете убезпечити себе та своїх близьких, особливо у розпал пандемії коронавірусу. Дезинфікуючі килимки - це простий, але щільний палас, який слід просочувати будь-яким дезінфекційним засобом.
Найчастіше килимок дезінфекційний багатошаровий використовується у лікарнях, поліклініках та ветеринарних клініках, а також на фермах. Перепризначення – дезінфекція взуття та копит тварин. Килимок дезінфекційний підходить для обробки візків та каталок, які використовуються у лікарнях, його можна використовувати і на промислових об'єктах.
Структура дезинфікуючого килимка
Складається килимок, що дезінфікує з 3 шарів:
- Верхній - сітка з ПВХ, що утримує бруд і не дає їй проникнути глибше. Сітка з ПВХ дуже дрібна та міцна.
- Середній - пінополіуретановий мат, який добре вбирає антисептичні деззасоби. Цей шар є "ємністю".
- Нижній - ПВХ матеріал, що не пропускає вологу. Він дозволить тримати дезінфікуючі засоби всередині мату та не розтіктися їм на підлозі.
Який засіб краще підійде для дезинфікуючого килимка
Ідеальний дезінфікуючий засіб забезпечить повну мікробіологічну стерилізацію, не завдасть шкоди людям чи тваринам, буде недорогим та не викликає корозії. Але не всі засоби, що дезінфікують, підходять для будь-яких цілей, і вам потрібно зробити вибір, виходячи з вимог ситуації.
Деякі дезінфікуючі засоби мають широкий спектр дії (вбивають безліч різних типів мікроорганізмів), тоді як інші вбивають менше коло хвороботворних мікроорганізмів, але переважні за іншими властивостями (вони можуть бути не корозійними, нетоксичними або недорогими.).
Як користуватися дезинфікуючим килимком
Дезінфекційний килимок потрібно приготувати для використання, для цього слід зробити послідовно такі дії:
- Покладіть килимок біля входу на гладку рівну поверхню без каменів.
- Переконайтеся, що килимок розташований у постійному напрямку.
- Попередньо перемішайте рідину до необхідної концентрації, переконайтеся, що рідина однорідна.
- Акуратно налийте рідину на килимок, для цього підійде лійка.
- Наповнюйте килимок, доки не стане насиченим і не з'явиться рідина, коли злегка поставите ногу на килимок.
Використовувати дезинфікуючий килимок для взуття слід постійно, іноді підливаючи антисептик у міру потреби. Повністю міняти килимок варто раз на тиждень.
Під час збирання килимка здійсніть такі дії:
- Поверніть килимок, щоб видалити зайву рідину.
- Утилізуйте вміст, бажано спеціально необхідним для конкретної рідини способом.
- Покладіть килимок на землю і ретельно облийте його, залиште стікати або повісьте на поручень, щоб висох.
- Коли килимок не використовується, зберігати його слід у сухому місці.
- Ефективність знизиться, якщо залишити дезковрик у брудному стані.
Важливо враховувати, що використовувати потрібно один і той самий дезінфікуючий засіб для одного конкретного килимка. Не слід додавати суміш різних речовин у килимок. Будь-який спецзасоб — це сильний хімічний препарат, який може зіпсувати килимок, а також взуття. Суміш хімічних сполук може утворити нові токсичні речовини, які випаровуються і отруюватимуть повітря, що викличе хвороби у окрузі. Регулярна зміна того самого препарату в залежності від його інструкції дозволять зберегти килимок у хорошому стані, а також не стануть причиною негативних впливів.
Купити килимок, що дезінфікує, можна у нас на сайті. Всі килимки продаються окремо та сухими, без просочення розчином. Обов'язково проконсультуйтеся зі спеціалістом та додатково придбайте антисептичний дезінфікуючий засіб. Підбирати його слід суворо відповідно до норм приміщення, де використовуватимуть дезковрик. За аналогічними правилами, підбирайте розмір килимка, чим більше прохід, тим ширше знадобиться килимок. Якщо прохідність висока, слід брати глибший дезковрик. Ми доставляємо дезковрики від виробника та різноманітний спортінвентар по місту Харків за невисокою ціною. Також доставка здійснюється у Київ, Одесу, Дніпро та інші міста України.