Код товару:
03-4002
4560.00грн.
Все обладнання та інвентар на нашому виробництві виготовляються із якісних сертифікованих матеріалів. Ми не завищуємо ціни, працюємо без посередників, реалізуємо продукцію безпосередньо із заводу чи власного виробництва. Найцінніше для нас – це Ви і задоволення Ваших потреб, ми працюємо для того, щоб зробити ваше життя яскравішим та принести затишок у Вашу оселю.
Колір
Різнокольоровий
Матеріали
Поролон+ПВХ
Всі характеристики

М'які різнокольорові сухі басейни кутової форми - стануть відмінним оптимальним з точки зору розміщення рішення для обладнання м'яких ігрових кімнат , особливо якщо басейни великого розміру - від 1,5 м довжина-ширина.

Наша компанія пропонує виготовити дитячі ігрові басейни на замовлення: за Вашим розміром, в рамках Вашого бюджету, з урахуванням функціональності та естетики Вашого приміщення або відкритої вуличної зони, де знаходитиметься конструкція, та смакових та колірних уподобань Вашого та Вашого малюка.

Сухі басейни додатково комплектуються м'якими пластмасовими кульками , діаметром 7 см, у комплекті зі 100 або 250 шт.

Сухі басейни виготовлені з високоякісної гіпоалергенної штучної шкіри та поролону , у яскравих насичених забарвленнях, матеріали відповідають нормам безпеки, довго служать, витримують великі навантаження, легко чистяться, швидко відновлюють колишню форму та не викликають алергічної реакції.

Басейни великого розміру виготовляються з щільнішого поролону, що дозволяє тримати форми. Басейни можуть бути різних кольорів, з аплікаціями та без. Можуть комплектуватися гірками та спусками.

Дивіться наш асортимент кутових басейнів на сайті, басейни таких форм вимірюються довжиною та шириною (за зовнішнім контуром), висотою бортика та товщиною бортика. Ми також порекомендуємо Вам оптимальну товщину борту при заданому діаметрі.


Детские игровые комплексы

Колір
Різнокольоровий
Матеріали
Поролон+ПВХ
Розміри
2х2х0, 4 м
Тип
Ігрові басейни
Відгуків: 0

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товары
Сухий басейн Восьмикутник 2 м Уют Спорт
03-4004
Сухі басейни та м'які манежі з аплікацією круглої форми для ігрових кімнат. Ціни, вказані на сайті та в прайс-листах, є ..
7450.00грн.
Сухий басейн "Коло" 1,5 Уют Спорт
03-4005
Сухі басейни та м'які манежі з аплікацією круглої форми для ігрових кімнат. Ціни, вказані на сайті та в прайс-листах, є ..
4350.00грн.
Сухий басейн "Коло" 2 Уют Спорт
03-4006
Сухі басейни та м'які манежі з аплікацією круглої форми для ігрових кімнат. Ціни, вказані на сайті та в прайс-листах, є ..
8410.00грн.
Сухий басейн "Напівколо" Уют Спорт
03-4008
Сухий Басейн KIDIGO ™ Півколо є сухим басейном у формі півкола. Його борти зсередини складаються з паралону, який, у св..
8500.00грн.
Сухий басейн "Квадрат" 1,5 Уют Спорт
03-4009
Сухі басейни з дидактичними елементами Сухий басейн квадратний з дидактичними аплікаціями у стандартній комплектації пре..
5150.00грн.
0