Код товару:
03-40032
5600.00грн.
Все обладнання та інвентар на нашому виробництві виготовляються із якісних сертифікованих матеріалів. Ми не завищуємо ціни, працюємо без посередників, реалізуємо продукцію безпосередньо із заводу чи власного виробництва. Найцінніше для нас – це Ви і задоволення Ваших потреб, ми працюємо для того, щоб зробити ваше життя яскравішим та принести затишок у Вашу оселю.
Колір
Різнокольоровий
Матеріали
Полівінілхлорид
Всі характеристики

Сухі басейни та м'які манежі з аплікацією круглої форми для ігрових кімнат.

Ціни, вказані на сайті та в прайс-листах, є базовими, від яких Клієнтам може надаватись знижка залежно від умов співпраці.

Пропонуємо Вам виготовити сухі басейни за Вашими побажаннями: саме такі, які Вам потрібні для Вашої дитячої ігрової кімнати. Сухі басейни можуть бути не тільки різної форми та розміру, але й з аплікаціями та сухі басейни без аплікацій.

Якщо Ви не знайшли в нашому каталозі на сайті такого басейну, який Вам потрібен або підходить Вашій дитячій кімнаті, то зв'яжіться з нами і ми обговоримо можливість виготовлення сухого басейну під Ваші потреби: необхідні Вам розміри, форма, висота басейну, товщина стінок і навіть аплікація на поверхні басейну може бути виготовлена за Вашим малюнком. Майже всі варіанти можливі – звертайтесь!

Сухі басейни є найважливішим наповненням дитячої кімнати. Сухі басейни бувають різних кольорів, форм та розмірів, на будь-який смак та гаманець. Найчастіше сухі басейни не просто предметом інтер'єру дитячої кімнати, а й важливим тренажером у розвиток фізичних здібностей дітей. Займатися на такому тренажері не просто весело і цікаво, але й корисно для здоров'я. У деяких дитячих закладах, розважальних центрах, кімнатах для ігор та в санаторіях розроблені спеціальні заняття з використанням сухих басейнів.

М'який круглий басейн Сухий басейн із аплікацією М'які ігрові з басейнами

Сухі басейни комплектуються м'якими кульками діаметром 7 см, в комплекті з 250 шт. Ви також можете докупити кульки поштучно. Для зручності зберігання кульок пропонуємо накопичувач для м'ячів та сітку накопичувальну для миття кульок.

Нижче представлений частковий прайс на круглі сухі басейни з аплікацією різних діаметрів, висоти та товщини. У розділі прайс-листи можна знайти детальний прайс на вартість виготовлення сухих басейнів.

Доглядати за сухими басейнами та кульками дуже легко. Вони не накопичують бруд, добре миються звичною водою або з додаванням не агресивних миючих засобів. Кульки для сухого басейну виготовлені з високоякісної пластмаси, безпечної для дитини. І також легко миються.

Детские игровые комплексы

Колір
Різнокольоровий
Матеріали
Полівінілхлорид
Розміри
1,5 х1, 5х0, 4х0, 15
Тип
Ігрові басейни
Відгуків: 0

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товары
Сухий басейн 2х2 м кутовий Уют Спорт
03-40033
М'які різнокольорові сухі басейни кутової форми - стануть відмінним оптимальним з точки зору розміщення рішення для обла..
8300.00грн.
Сухий басейн 2х2 м Уют Спорт
03-40034
Сухі басейни квадратні Ціни, вказані на сайті та в прайс-листах, є базовими, від яких Клієнтам може надаватись знижка за..
9700.00грн.
Сухий басейн 1,5х1,5 м Уют Спорт
03-40035
Сухі басейни квадратні Ціни, вказані на сайті та в прайс-листах, є базовими, від яких Клієнтам може надаватись знижка за..
7200.00грн.
М'який модуль сухий басейн потічок Уют Спорт
03-40037
Сухі басейни з дидактичними елементами Сухий басейн квадратний з дидактичними аплікаціями у стандартній комплектації пре..
6696.00грн.
М'який модуль сухий басейн черепашка Уют Спорт
03-40038
Басейн з кульками має і оздоровчий вплив. Кульки у «сухому» басейні – це своєрідні масажери для тіла. Злегка ускладнюючи..
3000.00грн.
0