Балансири використовуються для покращення розумових та фізичних здібностей у дітей, підлітків та дорослих. Вони впливають на вестибулярну систему, тим самим підвищуючи спритність, уміння впевнено орієнтуватися у просторі, полегшують оволодіння мовами та математикою, а крім того, допомагають розвинути правильну поставу, силу ніг та спини.
Той, хто знайшов впевненість у рівновазі, впорається з будь-якою ситуацією. Ми розвиваємо здатність входити в існуючі ситуації та задані умови та адаптуватися до них. Діти, які почуваються невпевнено в цій галузі, часто пасують перед новими ситуаціями і згодні почати щось нове лише в тому випадку, коли мають повний огляд того, що відбувається, що буває зовсім неможливо. Тому вони часто уникають всього нового та невідомого.
Почуття рівноваги забезпечує ще одну важливу особливість. Це надзвичайно важлива здатність почуття рівноваги, тому що вона дає можливість розвинути в собі по відношенню до рухливих явищ якийсь полюс спокою. Завдяки цьому полюсу спокою ми можемо сприймати щось, не втрачаючи при цьому себе. Цей полюс спокою є таким чином важливою основою уважності. Якщо діти мало розвинули його, тоді кожен рух, що вони сприймають, і будь-яке спілкування захоплює їх, і миттєво віддаються йому. І тоді та діяльність, якою вони раніше займалися, виявляється перерваною. Жодна уважність неможлива без цього полюса спокою, що підтримується почуттям рівноваги.
До речі, цей полюс спокою також є вихідною точкою для наших власних рухів. Якщо він добре сформований, тоді ці рухи, як правило, дуже сконцентровані і добре керовані. Якщо ж він розвинений слабо, тоді рухи швидше розсіяні. Крім того, діти з погано розвиненим полюсом спокою при ходінні погано оцінюють власну швидкість і тому частіше стикаються з іншими.
Це обладнання - незамінний інструмент роботи з гравітаційною невпевненістю, страхом висоти та страхом польоту. Страх висоти, своєю чергою, пов'язаний зі страхом глибини, зі страхом темряви, зі страхом замкнутих просторів, зі страхом самотності. Коли ми опрацьовуємо один страх, ми паралельно працюємо з усім зв'язуванням. ть у середину п Психологічна складова тренувань на балансувальному устаткуванні.
Геть нудьгу! Для того, щоб вправлятися було весело, на поверхні балансира передбачено поле-лабіринт, яким перекочується металева кулька. Балансуючи на дошці, потрібно кульку загнання Психологічна складова тренувань на балансувальному устаткуванні.
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.