Код товару:
u-sb0002
3428.57грн.
Все обладнання та інвентар на нашому виробництві виготовляються із якісних сертифікованих матеріалів. Ми не завищуємо ціни, працюємо без посередників, реалізуємо продукцію безпосередньо із заводу чи власного виробництва. Найцінніше для нас – це Ви і задоволення Ваших потреб, ми працюємо для того, щоб зробити ваше життя яскравішим та принести затишок у Вашу оселю.
Вид
Сухий басейн
Виробник
Транстентком
Всі характеристики

Сухий кутовий басейн із кульками Мишки - 1,2 м

М'які кутові басейни особливо функціональні у невеликих дитячих кімнатах та в ігрових майданчиках, де кожен сантиметр на рахунку, оскільки кутовий басейн встає у кутовий простір та економить місце для інших не менш важливих ігрових модулів.

Яскравий дизайн сухих басейнів з аплікаціями привертає увагу малюка, розвиває сенсорні здібності та уяву.

Пропонуємо високий яскравий сухий басейн із аплікаціями Мишок. Кольори можуть бути виконані на Вашу думку. габарити басейну 1,2 м за довжиною, висота 50 см, товщина борту 10 см. Для наповнення басейну рекомендується комплект куль із 600 шт.

Доглядати сухий басейн і кульки дуже легко. Вони не накопичують бруд, добре миються звичною водою або з додаванням не агресивних миючих засобів. Кульки для сухого басейну виготовлені з високоякісної м'якої пластмаси, безпечної для дитини.

Якщо Ви не знайшли в нашому каталозі на сайті такого басейну, який Вам потрібен або підходить Вашій дитячій кімнаті, то зв'яжіться з нами і ми обговоримо можливість виготовлення сухого басейну під Ваші потреби: необхідні Вам розміри, форма, висота басейну, товщина стінок і навіть аплікація на поверхні басейну може бути виготовлена за Вашим малюнком. Майже всі варіанти можливі – звертайтесь!

Характеристики

Вид
Сухий басейн
Виробник
Транстентком
кутовий басейн
сухий
сухий басейн
кутовий
сухий кутовий басейн
для дитячих кімнат та майданчиків
Відгуків: 0

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товары
Кримський сухий басейн Лісова казка 1 м
000091
М'які різнокольорові сухі басейни кутової форми - стануть відмінним оптимальним з точки зору розміщення рішення для обла..
2571.43грн.
Круглий сухий басейн 1,5м Уют Спорт
u-st40002-1
Сухі басейни та м'які манежі з аплікацією круглої форми для ігрових кімнат. Ціни, вказані на сайті та в прайс-листах, є ..
4285.71грн.
Сухий басейн у формі Хвилі Уют Спорт
P0008
Сухі басейни у формі Хвилі без аплікацій. Сухі басейни з кульками, а особливо з аплікаціями та м'якими гірками є найважл..
3857.14грн.
Сухий басейн 1,4 м зі спуском-Гіркою 1,3 м
Сухі басейни зі спуск-гірками в наявності за супер ціною Сухий басейн ромашки і спуск гірки. М'який ігровий басейн для і..
4714.29грн.
Басейн круглий з кульками Уют Спорт
u-std05402-1
Сухі басейни для дітей Пропонуємо яскраві кольорові щільні басейни для ігор та розвитку дітей. Чи не тканина! Не велюр, ..
1600.00грн.
0