Багаторівнева платформа балансування використовується при порушеннях роботи вестибулярної системи .
Мета вправ на платформі балансування полягає в тому, щоб поліпшити рівновагу під час ходьби.
Насамперед ми зацікавлені у розвитку реципрокних зв'язків та інтеграції між двома півкулями головного мозку та між двома сторонами тіла , якими вони керують, а не у навчанні дитини ходити по балансувальній платформі, не падаючи. У міру того, як ми підвищуємо вимоги до підтримки рівноваги при виконанні вправ, ми підвищуємо вимоги в системі інтеграції двох окремих сторін. Що рівень балансу, то вище рівень інтеграції, необхідний адекватного виконання .
Коли дитина вчиться балансувати під час ходьби по платформі балансування, це не завжди забезпечує значний ефект тренувань, тому що існує два способи виконання завдання. Він може виконати завдання досить ефективно, інтегруючи дві системи в єдину, або ж виконати завдання з напругою, придушуючи частини систем, які він не може інтегрувати або гармонізувати. Якщо дитина виконує вправу за останнім з описаних зразків, терапія не буде ефективною.
Використовуючи зміни вправи на платформі балансування при виконанні дитиною вперше, ми допомагаємо їй розширити патерн реакції і зменшити патерн придушення. Завжди буде певна кількість придушення, але шляхом побудови широкої генералізованої системи ми значно знизимо таку тенденцію.
Наступні послідовності можна змінювати, виконуючи їх на різних рівнях платформи балансування:
Послідовність
1. Встаньте на одному кінці платформи балансування. Ідіть по платформі балансування, не відриваючи погляду від точки фіксації. Постарайтеся розслабитися та утримувати рівновагу за допомогою всього тіла.
2. Ідіть по платформі балансування назад, не відриваючи погляду від точки фіксації. Постарайтеся розслабитися та відчути рівновагу.
3. Дойдіть і візьміть один із мішків з полістиролом. Подивіться на точку фіксації. Візьміть мішок у ліву руку. Тримайте ліву руку витягнутою на рівні плеча та йдіть до точки фіксації. Обов'язково слідкуйте за точкою фіксації під час ходьби та відчувайте рівновагу.
4. Перекладіть мішечок в іншу руку і йдіть по платформі балансування. Слідкуйте за точкою фіксації.
5. Покладіть мішечок з полістиролом на верхівку голови. Ідіть по платформі балансування, дивлячись на точку фіксації і намагаючись побачити якомога більше, що знаходиться навколо неї.
6. Тримаючи мішечок на голові, йдіть назад по платформі балансування.
7. Витягніть обидві руки убік, тримайте на рівні плечей долонями вгору. Ідіть балансувальною платформою.
8. Обома руками зніміть мішечок з верхівки голови.
9. Тримайте руки за спиною і йдіть по платформі балансування.
10. Ідіть назад по платформі балансування, тримаючи руки за спиною і намагаючись стегнами утримувати рівновагу.
11. Коли ви дійдете до кінця платформи балансування, візьміть мішечок з полістиролом і киньте його. Спробуйте, щоб мішечок впав на протилежний кінець платформи балансування.
12. Тримайте руки перед собою долонями донизу. Ідіть балансувальною платформою.
13. Зімкніть руки перед собою і йдіть назад по платформі балансування.
14. Ідіть по платформі балансування боком.
15. Поверніть і йдіть по платформі балансування іншим боком.
16. Спробуйте повертатися навколо осі під час ходьби по платформі балансування.
17. Плескайте в долоні під час ходьби по платформі балансування. Намагайтеся утримувати повільний стійкий ритм
18. Ідіть по платформі балансування назад. Плескайте в долоні і тримайте ритм.
19. Ідіть до центру платформи балансування, нахиліться і доторкніться коліном, випростайтеся і йдіть до кінця.
20. Плескуйте з боків під час ходьби по платформі балансування. Постарайтеся, ляскаючи, зберегти ритм. Робіть один крок при кожній бавовні.
21. Ідіть боком по платформі балансування.
22. Ідіть боком на носочках по платформі балансування.
23. Ідіть до центру платформи балансування і візьміть обтяжувачі. Розмахуйте обтяжувачами вперед і назад, роблячи один крок при кожному помаху.
24. Тримайте руки убік. Робіть кругові рухи. Намагайтеся, щоб руки та ноги працювали разом. Слідкуйте за точкою фіксації під час ходьби по платформі балансування.
25. Ідіть боком по платформі балансування. Робіть кругові рухи руками.
26. Ідіть по платформі балансування, утримуючи обтяжувачами в кожній руці. Робіть помахи однією рукою вперед та назад, іншу руку тримайте нерухомо.
27. Ідіть по платформі балансування назад і розмахуйте однією рукою. Відчуйте, як ви повинні змістити своє тіло, щоб зберегти рівновагу.
28. Ідіть по платформі балансування передом. Слідкуйте за точкою фіксації та розмахуйте іншою рукою.
За допомогою цієї тактики ми можемо запрограмувати вправи і використовувати ту саму програму знову і знову без розвитку звички. Навчання моторним навичкам слідує моделі загального навчання, в якому вони розвиваються з точки зору взаємовідносин. Розробляючи базовий цикл, ми маємо більше шансів розвинути систему відносних рухів. Насправді краще припинити, ніж просто виконувати випадкові вправи, тому що ми розробляємо основні вправи та встановлюємо стосунки з широкого спектру.
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.